LAJMET E KOMPANISE

 • New product

  Produkt i ri

  A jeni ende i shqetësuar për mos gjetjen e makinës së duhur për prerje? Në maj të këtij viti, kompania jonë jiahao projektoi një makinë të re për prerjen e benzinës, e cila ka një stil unik modern të dizajnit, i cili mund të ndikojë në vizionin tuaj. JH350 disk prerëse benzine prer me lehtësi beton, gur, tulla, dhe shtrimin, me th ...
  Lexo më shumë
 • Exclusive conference

  Konferencë ekskluzive

  Në 3:30 pasdite në 7 Gusht, 2020, kompania jonë mbajti një konferencë ekskluzive të produktit të madh në qendër të selisë së Yongkang. Ndërmarrjet nga industria e pajisjeve u ftuan posaçërisht për të marrë pjesë në konferencë. Nën përgatitjen tonë të kujdesshme, kompania jonë tregoi prishjen elektrike JH-168A 2200W ...
  Lexo më shumë
 • Yongkang Hardware Fair

  Panairi i Hardware-it Yongkang

  20 tetor, makineria dhe Hardware Expo e Yongkang u mbajt në Qendrën Ndërkombëtare të Konventave dhe Ekspozitave Yongkang. Ekspozita kryesisht tregoi industrinë e pajisjeve dhe makinerive. Përmes kësaj ekspozite, kompania jonë u tregoi klientëve produktet tona, dhe përmes komunikimit në vend, ne bashkë ...
  Lexo më shumë