Na kontaktoni

Co Yongkang Jiahao Tool, Ltd

Adresë

Yongkang Jiahao Tool Co, Ltd, zona e Industrisë Yupi, rruga perëndimore e qytetit, Yongkang, Provinca Zhejiang 321300, PRChina

Posta elektronike

Telefoni

0086-13906792067

0086- (0) 579-87270199

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtune, E diela: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni