Контактирајте не

Yongkang Jiahao Tool Co., Ltd.

Адреса

Yongkang Jiahao Tool Co., Ltd, индустриска зона Јупи, улица западно од градот, Јонгканг, провинција hejеџијанг 321300, PRChina

Е-пошта

Телефон

0086-13906792067

0086- (0) 579-87270199

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТИМЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја